Navigace

 • Aktualizace údajů

  Data z programu aSc Suplování byla aktualizována
 • ŘEDITELSKÉ VOLNO 25. 10. A 26. 10. 2021

  Z rozhodnutí ředitele školy vyhlašuje Střední škola uměleckomanažerská ředitelské volno v termínu 25. a 26. října 2021. Na ředitelské volno navazují podzimní prázdniny, studenti nastupují k výuce v pondělí 1. listopadu.

  Prosíme studenty, kteří se stravují ve škole, aby si objednali obědy na pondělí 1. listopadu nejpozději do středy 27. října do 8.30.

 • Aktualizace údajů

  Data z programu aSc Rozvrhy byla aktualizována
 • NOVÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ KE ŠKOLNÍM E-MAILŮM

  V rámci snahy o sjednocení přihlašování do různých školních aplikací jsme na škole zřídili nový přístup ke školním e-mailům přes systém Google Workspace. K přihlášení do Vaší e-mailové schránky postupujte podle návodu níže:

  – otevřete adresu gmail.com. V případě, že již službu gmail využíváte pro jiný e-mail, rozklikněte ikonu účtu v pravém horním rohu a vyberte možnost přidat další účet.

  – přihlaste se prostřednictvím přihlašovacích údajů do systému Google Workspace, tedy jménem a heslem, které jste využívali v aplikaci Google Classroom.

  – uživatelské jméno vypište celé, tedy pro pedagogy ve tvaru prijmeni@ssum.cz pro studenty jmeno.prijmeni@ssum.cz

  – pokud je všechno v pořádku, jste přihlášeni ve své nové mailové schránce. Pokud si nepamatujete heslo, napište prosím na porubcan@ssum.cz, bude Vám vytvořené nové heslo

  – ve Vaší nové schránce máte jenom nově příchozí poštu, staré zprávy nejsou v nové schránce dostupné

  – přilášení jste do celého systém Google Workspace, můžete tedy využívat všechny aplikace včetně Classroom, Disku anebo Kalendáře

  – pokud používáte mailového agenta kupř. Microsoft Outlook anebo Mozilla Thunderbird, momentálně Váš agent nebude fungovat správně. Pracujeme na odstranění potíží.

  V případě jakýchkoliv dotazů anebo potíží pište na porubcan@ssum.cz anebo volejte 727 974 322.

 • INFORMACE K OBNOVENÍ PREZENČNÍ VÝUKY NA SŠUM OD 24. KVĚTNA 2021

  Na základě rozhodnutí Vlády ČR, se od pondělí 24. května 2021 obnovuje prezenční forma výuky bez rotace na všech středních školách. Vzhledem k tomu, že v pondělí 24. května a v úterý 25. května konají studenti maturitních ročníků didaktické testy k letošním maturitám, studenti SŠUM nastoupí k prezenční výuce až ve středu 26. května 2021. Detailní informace ohledně návratu studentů a testování při vstupu do školy zveřejníme s dostatečným předstihem podle aktuální situace.

 • ZAPŮJČENÍ ŠKOLNÍ TECHNIKY PRO STUDENTY SŠUM

  Prosíme studenty školy, aby v případě zájmu o zapůjčení školní techniky kontaktovali telefonicky p. Simonu Čadíkovou na tel. č. 721 268 521 a domluvili se na postupu vyzvednutí techniky ve škole. Smlouva k zapůjčení techniky je dostupná na stránkách školy.

  Děkujeme za pochopení.

 • VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA OBORU MULTIMEDIÁLNÍ TVORBA 82-41-M/17

  Vážení uchazeči o studium, vážení rodiče,

  v souladu s opatřením MŠMT zveřejňuje Střední škola uměleckomanažerská výsledky přijímacího řízení na oboru Multimediální tvorba 82-41-M/17. Kompletní výsledková listina je ke stažení zde.

  Prosíme přijaté uchazeče, aby kontaktovali školu na tel. č. 604 263 216 a domluvili se na termínu podepsání smlouvy o vzdělávání. Uchazečům, kteří nebyli u přijímacího řízení úspěšní, nabízíme možnost studia na oboru Ekonomika a podnikání. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č.  547 221 376. 

 • Vyhlášení výsledků talentové zkoušky na obor Multimediální tvorba

  V souladu se opatřením Ministerstva školství budou výsledky přijímacího řízení na obor Multimediální tvorba 82-41-M/17 zveřejněné na webových stránkách školy v pátek 5. února 2021.Úspěšné uchazeče budeme hned po zveřejnění telefonicky kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.

 • Distanční výuka na SŠUM od 4. ledna 2021

  Informujeme studenty, že vzhledem na pokyny z Ministerstva školství, nastupují všichni studenti školy dne 4. ledna 2021 k distanční výuce. Tohle opatření se týká i studentů maturitních ročníků. Předběžný termín obnovení prezenční výuky je momentálně stanoven na pondělí 11. ledna 2021.

  Děkujeme za pochopení.

 • Obědy 4. ledna 2021

  Prosíme studenty, aby si obědy na pondělí 4. ledna objednali do pátku 18. prosince. Jídelní lístek je již dostupný ve stravovacím systému.

  Děkujeme

 • HARMONOGRAM ŠKOLNÍCH KLAUZUR LEDEN 2021

  Lednové školní kolo klauzur na SŠUM bude probíhat v termínu od 11. do 22. ledna 2021. Podrobný harmonogram naleznete zde.

  Momentálně počítáme s tím, že klauzury proběhnou za osobní přítomnosti studentů. V případě, že by tomu tak nemohlo být kvůli zhoršené epidemiologické situaci, o alternativním způsobu obhajob klauzurních prací budeme s dostatečným předstihem informovat.

 • Rotační výuka na SŠUM od 7. prosince 2020

  Vzhledem k nařízení Ministerstva školství se na Střední škole uměleckomanažerské od pondělí 7. prosince zahajuje rotační výuka dle rozpisu níže:

  • Týden od 7. 12. do 11. 12. 2020
   • prezenčně třídy: MT1A, MT1B, MT2, MT3A, MT3B
   • distančně třídy: MU1, MU2A, MU2B
  • Týden od 14. 12. do 18. 12. 2020
   • prezenčně třídy: MU1, MU2A, MU2B
   • distančně třídy: MT1A, MT1B, MT2, MT3A, MT3B
  • Týden od 21. 12. do 22. 12. 2020
   • prezenčně třídy: MT1A, MT1B, MT2, MT3A, MT3B
   • distančně třídy: MU1, MU2A, MU2B

  Studenti maturitních ročníků pokračují v prezenční výuce beze změn.

 • Změna výuky od 25.11.2020

  Zrušení prezenční praktické výuky

  Z rozhodnutí ředitele školy se ruší obnovení prezenční praktické výuky v nižších ročnících na obou oborech. Výuka pro studenty prvního, druhého a třetího ročníku bude tedy pokračovat v distanční formě až do odvolání.

  Rozhodnutí o návratu tříd MT4 a MU4 do školy platí beze změn.

  Děkujeme za pochopení.

 • OBNOVENÍ PREZENČNÍ VÝUKY

  OBNOVENÍ PREZENČNÍ VÝUKY NA SŠUM – 25. 11. 2020

  Upozorňujeme studenty, že na základě informací z Ministerstva školství se od středy 25. listopadu 2020 obnovuje prezenční výuka pro studenty středních škol v maturitních ročnících. Na SŠUM se tak vrátí studenti tříd MT4 a MU4. Výuka v maturitních ročnících bude probíhat podle speciálně upraveného rozvrhu, který bude zveřejněn v systému EduPage.

  Dále se na SŠUM částečně obnovuje praktická prezenční výuka podle rozpisu níže:

  Na oboru Multimediální tvorba:MT1A a MT1B: Multimediální tvorba (film a fotografie)MT2: Multimediální tvorba (film a fotografie)MT3A a MT3B: Ateliéry podle zaměření (grafický design, fotografie, filmová tvorba a animace, tvorba počítačových her)

  Na oboru Ekonomika a podnikání:MU1: Dramatický ateliér, Hudební ateliér, Grafický ateliér (předměty Počítačová grafika a Grafická tvorba)MU2A: Dramatický ateliér, Hudební ateliér, Grafický ateliér (předměty Počítačová grafika a Grafická tvorba)MU2B: Multimediální ateliér (předměty Multimediální tvorba, Teorie a vývoj filmu, Televizní a filmová produkce, Zvuková tvorba), Fotografický ateliér (předměty Fotografie a Grafika)

  Praktická výuka bude probíhat podle stávajícího rozvrhu.

 • Distanční výuka

  Vzhledem k novým vládním nařízením ohledně šíření nemoci COVID-19, Střední škola uměleckomanažerská přechází od pondělí 5. října 2020 zcela na distanční výuku ve všech předmětech. Osobní přítomnost žáků ve škole není možná. Omezení prezenční výuky na středních školách bude podle aktuálních informací trvat dva týdny, studenti se tedy vrací do školy v pondělí 19. října 2020.

  Distanční výuka na SŠUM bude probíhat prostřednictvím systému EduPage a nově i prostřednictvím systému Google Classroom.

  O tom, jak bude výuka v konkrétním předmětu probíhat, budou studenty informovat přímo vyučující daného předmětu buď osobně v hodině, anebo prostřednicím systému EduPage.

  Ohledně využívání systému Google Classroom obdrží všichni studenti školy i jejich zákonní zástupci krátkou zprávu v systému EduPage.

  Děkujeme za pochopení.

 • Mobilní uživatelé

  Mobilní uživatelé
  Vážení mobilní uživatelé,

  Váš rozvrh si můžete zkontrolovat i na Vašem mobilním zařízení. Pokud máte iPad, iPhone nebo zařízení s OS Android, můžete si stáhnout nativní aplikaci pro Vaše zařízení.

  Pro více informací klikněte here.

Novinky

Kontakt

 • Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o.
  Táborská 1297/185
 • 547 221 376

Fotogalerie